یکشنبه 24 تیر 1403، 14 July 2024


مشخصات آگهی
تعداد بازدید: 1404

تولید شیلنگ تزریق بتن

تولید کننده و فروشنده شیلنگ تزريق بتن ، روان کننده آبادگران ، روان کننده شیمی ساختمان، تولید و فروش غلاف استرند ، زودگیر بتن ، استرند ، تولید ژئودرین ، تولید واشر زاویه ، تولید واتر استاپ

نام و نام خانوادگی:

-

موقعیت:

تهران

تاریخ ارسال:

13 دی 1401 ساعت 10:47

تاریخ انقضا:

29 اسفند 1403

تلفن تماس:

-

موبایل:

-

وب سایت:

-

پست الکترونیکی:

-

اینستاگرام:

تلگرام:

واتس اپ:

ویدئو:

آدرس:

-

متن آگهی

کارخانه تولید شیلنگ تزریق بتن

تولید انواع شیلنگ تزریق و استرند تولید زودگیر و انواع اسپیسر و متریال آب بندی گروت ارسال به روز
پخش شیلنگ تزریق و انواع غلاف میلگرد و غلاف استرند به سایز21 ....
ژئودرین در عرض های 20، 25 ،30 سانتی و به عرضهای سفارشی .
اسپیسر نیل و استرند ... و تکستایل 200 گرم تا 500 گرم
تولید شیلنگ تزریق غلاف استرند ، زودگیر مایع زودگیر دوغاب، استرند، واتراستاپ، واشر زاویه، ژئو درین ، ژئو کامپوزیت، روان کننده ، انکوریج ضدیخ بتن
مناسب ترین قیمت شیلنگ تزریق را از ما دریافت کنید.


شیلنگ تزریق

یکی از روشهای آببندی درزهای اجرایی ، استفاده از شیلنگ تزریق است. این شیلنگها به عنوان جایگزین واتر استاپ و یا بهمراه آن در سازه های بتنی استفاده می شوند. شیلنگ تزریق به صورت مشبک و یا شیاردار بوده و در جدایش بین دو مرحله بتن ریزی نصب می شود. پس از نصب شیلنگ تزریق، اجرای بتن و کیورینگ آن، می توان از طریق شیلنگ تزریق رزینهای الاستیک آببند(ژلهای اکریلیک، رزین پلی اورتان) و یا دوغابهای ویژه را تزریق نمود و بطور دائم درز اجرایی را آببند نمود. در این روش به دلیل فشار بوجود آمده در داخل شیلنگ که توسط رزین تزریق ایجاد شده، رزین از شیارهای روی شیلنگ به داخل درزهای بتن نفوذ کرده و باعث آب بندی قطعه و سازه بتنی می گردد.


مزایای شیلنگ تزریق:

نصب آسان و سریع
100% آب بند کننده
قابل نصب در زوایای مختلف
قابل تزریق مجدد
حذف ریسک خوردگی آرماتور


موارد کاربرد شیلنگ تزریق:

سازه های هیدرولیکی
انواع سازه های آبی بتنی
جلوگیری از عبور آب در درزهای اجرایی و انبساطی


اسکلت بتنی یا اسکلت فلزی؛ کدامیک؟

مقاومت در برابر آتش سوزی؛
مقاومت فولاد در آتش سوزی پائین می باشد بدین صورت که با گرم شدن مقاومت خود را از دست می دهد در صورتی که اسکلت بتنی مقاومت به مراتب بیشتری در برابر آتش از خود نشان می دهد. البته لازم به ذکر است با ایجاد تمهیداتی در سازه فلزی که بعضا هزینه بر نیز می باشند می توان مقاومت آن در برابر آتش را افزایش داد. بنابراین مقاومت بیشتر اسکلت بتنی در آتش سوزی به عنوان یک مزیت قلمداد می گردد.

سهولت در اجرا؛
مطلب مهم در انتخاب سیستم سازه باربر فلزی و یا بتنی امکانات اجرای سازه در زمان ساخت است. اسکلت فلزی به علت حساسیت در عملیات برش کاری، جوش کاری و حمل و نصب، تخصص و دقت بیشتری را نسبت به اجرای اسکلت بتنی می طلبد. از طرف دیگر کنترلهای تولید، قالب بندی، حمل، ریختن و داشت بتن نیز حساسیتهای خاص خود را دارد که در این حوزه توجه بیشتری میطلبد. ضمن اینکه این موضوعات در زمان احداث طبقات در اسکلتهای فولادی مطرح میباشد.

هزینه ساخت؛
فولاد استفاده شده در ساخت یک سازه فولادی دارای یک مقاومت مشخص در صورت طراحی صحیح، نسبت به مقدار فولاد استفاده شده در سازه بتنی دارای همان مقدار مقاومت، معمولا در حدود 30 درصد بیشتر می باشد. از این رو هزینه اجرای اسکلت فلزی بالاتر می باشد. بنابراین کارفرمایانی که به دنبال کاهش هزینه در ساخت هستند اسکلت بتنی گزینه مناسب تری می باشد. البته در صورتیکه نرخ تنزیل وزمان صرف شده برای تولید سازه بتنی (بند بعدی را ببینید) در نظر گرفته شود تفاوت 30 درصد کاهش یابد.
زمان اجرا؛ سازه های فلزی به دلیل اجرای همزمان طبقات از سرعت پیشرفت بیشتری نسبت به سازه های بتنی برخوردار می باشند. همچنین در صورت ساخت اسکلت فلزی در کارخانه مدت زمان اجرا به صورت بیشتری نیز کاهش می یابد. اما در اسکلت بتنی با توجه به اجرای هر طبقه بعد از طبقه زیرین و همچنین رعایت زمان گیرش اولیه بتن سرعت پیشرفت به مراتب کمتر می باشد. همچنین سرعت بالا در اجرای سازه فلزی باعث کاهش هزینه های بالاسری و زمان بهره برداری پروژه می گردد که باعث جبران بخشی از هزینه گرانتر ساخت می باشد.

رژیم پرداخت؛
برای آن دسته از کارفرمایانی که مایلند هزینه پروژه را به صورت خرد تر و با توجه به پیشرفت پروژه پرداخت کنند اسکلت بتنی گزینه مناسب تری خواهد بود. اما با توجه به اینکه عمده هزینه اجرای سازه فلزی راهزینه خرید پروفیل تشکیل میدهد، مقدار بیشتری نقدینگی باید در شروع پروژه هزینه گردد. همچنین با توجه به این که در کشور ما پرداخت وام مسکن پس از تکمیل سقف طبقات پرداخت می گردد در سازه بتنی می توان پس از اتمام هر سقف نسبت به دریافت وام اقدام و به پروژه تزریق نمود که این یک مزیت برای اسکلت بتنی محسوب می گردد.

معماری؛
ستون های فلزی به خصوص در ساختمان های بلند در طبقات پائینی دارای ابعاد کوچک تری می باشند و به دلیل قرار گرفتن پارکینگ در طبقات زیرین این یک مزیت محسوب می شود. همچنین در بناهای متداول، سازه های فولادی دارای محدودیت کمتری نسبت به سازه بتنی در طراحی می باشند مانند فاصله ستون ها و دهانه ها. از طرف دیگر قالب بندی بتن سبب میشود که بتوان اشکال و احجامی تولید نمود که تولید آنها با پروفیلهای فولادی سخت تر و هزینه برتر میباشد.


این مطلب را به اشتراک بگذارید:
تبلیغات
چند آگهی دیگر